Paraku oleme inimestena toiduahela tipus ning lambad ei saa kunagi valitsema meie üle. Nad on ja jäävad alati seisu, kus kehtib tõde: kui SINA 🫵🏻 ei tegele poliitikaga, siis poliitika tegeleb sinuga.
Eks lambal ei jää muud üle kui aeg-ajalt rohtu näksida ning vajadusel saada ka pügatud või muutuda maitsvaks šašlõkiks – nii, nagu nende valitseja heaks arvab.
Nüüd on küsimus meis endis: kas soovime võtta eeskuju lambast või hoida siiski toiduahela kõrgemat positsiooni enda käes?
Aga siin on juba igaühel peeglisse vaatamise koht.
Head jaanipäeva!
– Mario Maripuu, Rõdali taasasutajaliige, läänlane
Videos osaleb Mark Valdma, konservatiivne metoodiline anarhist.
Kasutatud muusika: Olav Ehala „Lambalaul“.




